| smekerik a întrebat:

Stiti ca fiecare telefon are cate un cod, dar nu gasesc codul telefonului meu ( Samsung GT C3200 ). Imi spuneti si mie unde pot gasi codul telefonului meu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la IMEI? Daca scoti bateria, pe o eticheta in telefon, scrie.

| smekerik explică (pentru anonim_4396):

Adevarata problema a mea asta e : vreau sa imi pun parola la poze, muzica etc. dar imi trebuie parola telefonului ca sa pot sa imi pun o parola la muzica, poze etc. si nu gasesc acea parola nicaieri am incercat acel IMEI dar nu merge imi da parola gresita...

| anonim_4396 a răspuns (pentru smekerik):

Aaaa! Pai codul IMEI este una, iar parola, cu totul altceva. Folosesti parola cind deschizi telefonul? Daca da, aiceea este. Daca nu, inseamna ca nu ai si va trebui sa pui. Nu stiu meniul de la Samsung, dar trebuie sa fie pe undeva in setari, securitate, coduri.
Scuze dar aseara mi s-a blocat PC-ul si...
Cred ca am ceva virusi dar nu gasesc nimic.