| 非跳躍 a întrebat:

Buna TpU stiti vreun telefon cu Procesor 1200-1500Mhz, inch 4, 5 MAh 1750 Android 4.2 camera de 5 megapixeli cu blitz.Sa fie incadrat in pretul de 500-600 Lei. Nu vreau Allview, Vonino, Evolio GsrByte, vreau ceva gen SamSung sau Sony. Ofer FUNDA. P.S. Am vazut telefoane bune la acest pret da nu-s bune cica.

1 răspuns:
| Razzv a răspuns:

Daca vrei nou, cred ca ai sanse mici sa gasesti tot ce-ti doresti, android 4.2 au in general samsungurile mai bune. La mana a 2-a poti incearca s3, daca poti gasi unul de care proprietarul nu si-a batut joc.