| alextheunstoppable a întrebat:

tocmai mi-am achizitionat un galaxy s plus,ma puteti ajuta cu niste detalii cu privire la personalizarea ecranului de start, adica vreau sa imi aranjesz aplicatiile intr-un anume mod si nu stiu cum, care e miscarea, si pornirea gps-ului, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Ca sa muti aplicatiile, ti degetul pe ele pana vibreaza si atunci poti sa le muti.
Cat despre pornirea gps-ului, ti degetul langa ceas sus pe ecran si tragi bara in jos.Acolo vei gasi gps, wifi, bt, etc.
Daca vrei sa schimbi tema ecranului ti degetul pe ecran si algi fundaluri-fundal live daca vrei sa se miste sau tapete de fundal daca nu vrei sa se miste