| 3dy4zu a întrebat:

Va rog daca puteti sa lasati un link cu un tutorial sau sa-mi ziceti voi cum pot sa imi dau un upgrade a android pentru lg.Multtumesc anticipat, dau funda!

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Www.youtube.com intri acolo si scrii how to upgrade android for LG si gasesti acolo ce vrei dar e in engleza, insa iti arata pas cu pas ce sa faci.Si orice problema vei avea si pe viitor cu orice legat de aproape orice intri pe youtube si scrii in engleza si de cele mai multe ori gasesti ceea ce cauti.Nu scrie in romana ca nu gasesti mare brinza.Bafta

| NelutuBoss a răspuns:

Trebuie sa il cumperi