| crisa a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul proaspat achizitionat, si anume Orange Zali. Nu m-am mai confruntat pana acum cu asa ceva si nu stiu ce se poate face: atunci cand apelez un nr. de telefon din agenda, imi apare alt nume al contactului respectiv. Adica daca eu salvez o persoana cu numele X si nr de telefon X, la apelare imi apare un nume Y cu nr de telefon X. Am introdus sim-ul in alt telefon si am observat ca un contact era de mai multe ori in lista, dar cu nr. de telefon diferite... Ce se intampla?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| DoodyAlexx a răspuns:

Salut. Ceva in genul asta am patit si eu cun un Nokia c7 cand primeam mesaj sau eram sunat de cineva imi aparea alt nume dar acelasi numar. Problema era ca in contacte (nu stiu de ce) erau aproximativ toate numerele erau dublate dar cu numele de contact diferit. Sper ca te-am ajutat.

PS: la fel ca la tine asta s-a intamplat prima data cand am pus cartela in telefon, la prima folosire a telefonului.