| Anonimata345 a întrebat:

Bună TPU! Voi pe ce culoare v-ați lua un iPhone? Pe mov sau alb?

14 răspunsuri:
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

happy Mov sau albastru sau o culoare mai inchisă, pentru că alb se murdărește ușor. Funda? big grin

| Roxanavidrascu34 a răspuns:

Alb

| Severin777 a răspuns:

Roz

| elennax a răspuns:

Ambele arata foarte bine la iphone. Eu una am avut mov fiindca imi place mai mult culoarea, dar ambele sunt frumoase tare.

| intrebcenustiu a răspuns:

Alb e cam demodat. si au multi. ia-ti mov. eu am verde si imi place mult

| anonimadinAlba a răspuns:

Alb

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pe aia la care am discount mai mare, ca oricum ii pun o husa neagra sau albastru inchis peste... big grin

| Vasile2003 a răspuns:

Alb

| Adelina4679 a răspuns:

Alb

| MariaEElena0505 a răspuns:

Alb. Mi se pare mai puțin vizibil și mai elegant in același timp.

| darrio2007 a răspuns (pentru MariaEElena0505):

Alb putin vizibil? Doar daca il folosesti pe intuneric.

| sierra1 a răspuns:

Eu (ca fată) aș lua roz
eu (ca băiat) aș lua negru

| Legion7X a răspuns:

Nu contează culoarea, îi vei pune o husă.

| MariaEElena0505 a răspuns (pentru darrio2007):

Și ziua. Este mai puțin vizibil decât culorile alea stridente. ‘)) Eu îl am pe alb.