| Butoicubere a întrebat:

vreau sa aflu daca merita sa imi achizitionez un s9 plus, vreau niste avantaje sau dezavantaje fata de telefoanele la acelasi pret sau niste idei de telefoane tot la acest pret

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu as mai astepta pana ar avea un pret de maxim 2000 de lei de nou in magazin.
Flagshipurile Samsung sunt foarte ok in sensul ca nu se strica sa usor, nu au laguri nu se defecteaza prostesc bateria (integrata).
In rest ce face S9 fac si alte telefoane mai ieftine sau mai scumpe.
Are cam tot ce ai nevoie pe el, procesor (CPU) performant, GPU ok, rami destui 4 GB, display in regula, nu stiu camera foto dual pixelata cum se misca, de filmat filmeaza ok 4 k.
Depinde pentru ce ai nevoie de el.

3 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cel mai bine ar fi să verifici descrierea fiecărui telefon de care tu esti interesat.Niciun deținător de telefon nu îți poate spune sigur avantajele și dezavantajele acelui telefon pe care l-a folosit. Ține cont și de recenzile de pe site-urile fiecărui telefon vândut.

| Butoicubere explică (pentru FoxyM):

Si daca ar fi dupa tine ce ti-ai lua Samsung s9 plussau Iphone 8 plus?

| FoxyM a răspuns (pentru Butoicubere):

Iphone 8 plus are varul meu si e mulțumit de el.Eu as prefera Samsung s9 pentru ca mie nu imi place iphone.Fa comparatie intre acestea dupa specificații.