| maphiotul a întrebat:

Buna ziua.
Care va pricepeti la telefoane imi spuneti va rog ce parere aveti despre Samsung s10
SMG 975 F avantaje si dezavantaje?
Si la ce pret ar merita sa il cumpar? Second bineinteles, dintr-un amanet, dar cu garantie.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RaduRobertRO a răspuns:

Telefonul e ok, am avut si eu pana am trecut la Note 10, la pret e sa zic? Jumatate din pretul de nou, nu te baza pe garantia de la amanet.

| maphiotul explică (pentru RaduRobertRO):

Pai pretul de nou de unde sa il aflu daca e model mai vechi si nu mai sunt noi de vanzare?
Samsung Note am cautat si eu da nu gasesc unu ok
Bateria cum te tinea?

| RaduRobertRO a răspuns (pentru maphiotul):

Https://www.compari.ro/......454157931/

Iaca la o cautare rapida dupa pret+ model

| maphiotul explică (pentru RaduRobertRO):

Ok tnx

| RaduRobertRO a răspuns (pentru maphiotul):

Cu placere.

8 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Eu zic ca nu mai merita. Actualizarile software se vor oprii destul de curand (actualizarile de Android s-au oprit deja, dar raman cele de securitate) si este deja vecchi

| maphiotul explică (pentru UserRo10):

Pai si altceva ce sa iau la 200-300 €?
Ca mii de euro nu investesc intr-un telefon
S10 am vazut ca are specificatii foarte bune si baterie mare

| UserRo10 a răspuns (pentru maphiotul):

La 300 euro Samsung A53

| maphiotul explică (pentru UserRo10):

Am studiat a53, e sub s10 ca si specificatii dar se apropie
Si avantajul e ca e nou nout
Doar ca are cam multe review-uri proaste pe eMAG
O sa ma mai gandesc