| cocacola007 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un iPhone 5c sh si vreau sa va indreb daca merita, avantaje/dezavantaje? merita trecerea de la 4s la 5c?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Merită. Ai avantajul că e mai mare și face poze mai bune.

| T0T a răspuns:

Eu nu aș alege Iphone în general. Mi se pare un preț cam mare pentru ce oferă și de asta cam mi se pare o fiță. Desigur este un telefon foarte bun, dacă ai bani...

| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Eu personal am avut 5c si am nimerit un ul bun, altii au avut probleme cu el. 5c este varianta de plastic a lui 5, parerea mea este ca arata mai bine decat 5! spor la shopping.

| Andragifi a răspuns:

E fain pentru ca merge foarte bine e rapid si poti gasi carcase smechere dar e putin cam mic

| Kaiya a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......07260.html

Uite aici un articol interesant şi bine pus la punct despre detaliile şi diferenţele dintre cele 2 telefoane.
Mult succes.