| Funditza88 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar la vara un s2. Mamei si tatei le expira abonamentul si sper sa am vreo oferta la vreun abonament sau daca I'll cumpar direct, abonamentul nu trebuie sa fie neaparat cu net deoarece momentan am un telefon smart II cu abonament cu net inclus si as putea schibma cartelele. Ce oferte mi-ati sugera?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Fără supărare, dar NU are nici un sens să vezi oferta de ACUM, deoarece modelul poate ieşi din stoc chiar şi în câteva zile, iar până la vară ÎNCĂ este mult şi bine...

Nici măcar n-ai precizat în ce reţea te interesează să fie abonamentul ( probabil că la Vodafone )!

Toate cele bune.

| Funditza88 explică:

Vodafone.