| DiianaHP a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un BlackBerry Curve 9360, dar majoritatea spun ca bateria e proasta, ca tine in jur de 5-6 ore si ca se incinge capacul foarte repede daca intrii pe net. nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa dau 13 milioane degeapa pe el.Ce Alt telefon imi recomandati? [ am 14 ani! Multumesc!

1 răspuns:
| Alex_Stan_1990_c8Vc a răspuns:

Frate stiu si eu pe cineva care are telefon dinala....si nu s-a plans ca are probleme cu el ba chiar ii merge perfect.e super telefonul.Eu iti mai recomand un Samsung Galaxy S III.Dar ti-am zis e bun BlackBerry!