| Aniella24 a întrebat:

Vreau sa imi descarc si eu pe telefon Temple Run 2, telefonul meu se numeste Samsung galaxy Y si androidul este 2.3.6. Cand caut pe magazin play Temple Run 2 imi apare temple run 2 cheats si altele dar nu varianta originala. Specific ca o colega are telefon si android ca al meu si ei ii apare. Intrebarea mea este: Cum pot face sa gasesc varianta originala la temple run 2?

RASPUNS URGENT. Ofer funda celui mai explicit raspuns si care imi poate fi de ajutor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

De obicei daca nu iti apare la cautari inseamna ca jocul nu este compatibil cu telefonul. Intra pe play store de pe calculator si logheaza-te cu acelasi cont care esti logata si pe telefon. Cauta de pe calculator jocul si o sa-ti spuna daca este compatibil sau nu pentru ca iti detecteaza automat ce telefon ai prin intermediul contului.

| Aniella24 explică (pentru Mirunelu):

Imi spune ca este compatibil...

| Mirunelu a răspuns (pentru Aniella24):

Atunci da-i instalare din calculator si cand activezi internetul pe telefon ar trebui sa-ti apara sa-l instalezi.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Versiunea ORIGINALĂ o găseşti DOAR pe site-ul oficial :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imangi.templerun2&hl=ro

Vezi că s-ar putea să NU ruleze pe telefonul tău!

Toate cele bune.

| VladFast a răspuns:

Trebuie sa ai minim 4.0 Android sau cauti pe net o versiune mai veche care sa iti tina (jocul trebuie downloadat de pe pc cu usb in telefon, pentru "a forta" telefonul sa instaleze jocul)

| Anonim111111111111 a răspuns:

Nu iti apare pentru ca androidul tau este prea mic, iar temple run 2 necesita un android mai mare.