| Pasztor_David_1990 a întrebat:

vreau sa ma ajutati sa imi cumpar un telefon pentru ca eu sunt foarte nehotarat. Daca ar fi dupa mine le-as lua pe toate laughing))
Telefoanele dintre care trebuie sa aleg unu sunt : Samsung galaxy Note 3 --- Iphone 5s -----Lg g3 ----HTC M8

ajutati-ma va rog! multumesc ........si argumente de ce sa aleg acel model de telefon

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as alege LG G3.
Are camera buna, procesor bun, se misca bine pe partea de gaming, arata frumos, aplicatii super cum ar fi Knock Code si multe altele...

Merita foarte mult acest telefon e cu siguranta cel mai bun din lume.

2 răspunsuri:
| Dorin23 a răspuns:

Htc one M8
Eu am unul si imi place
Chiar daca are camera de 4mp face niste poze mai bune ca o camera de 8mp, are carcasa din aluminiu etc