| florynstelystul2008 a întrebat:

Am o intrebare importanta! Vreau sa-mi cumpar un telefon si mi-as dori unu destul de bun si folositor! Cine stie care este mai bun SAMSUNG GALAXY S sau SAMSUNG GALAXY S 2 - Si daca se poate fara abonament cat ar costa amandoua plz!

ajutati-ma plz!

3 răspunsuri:
| CoraPersefone a răspuns:

Samsung galaxy S2 detasat este mai bun! este cel mai bun! il am eu, mi l-am cumparat de 1 luna si sunt extra multumita de el! Din pacate, cumparate fara abonament, Samsung Galaxi S 2 costa...mult big grin, chiar mult, in jur de 2000 de RON. Eu mi l-am cumparat cu 800 de lei, prin firma la care lucrez, mi s-a facut un maaaree discount, asta e, am avut si eu nororc! Dar daca vrei pret bun, doar la abonament, sau cauta pe Okazii.ro, precis gasesti mai ieftin acolo, dar second!

| JapKa a răspuns:

Cauta pe google, nu mai astepta mancarea la pat

| florynstelystul2008 explică (pentru JapKa):

Daca nu ma ajuti, lasa-ma!