| PuținConteazăNumele a întrebat:

funda big grin! Daca mi-as cumpara un Allview A5 duo as regreta mai tarziu? Se strica repede? Cat ma tine unul? Va rog sa ma ajutati. Spuneti-mi cat mai repede. Nu vreau sa il cumpar si dupa 6 luni pufff se duce si se strica.

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! happy
Vad foarte des intrebari legate de Allview.Cel mai recent, am raspuns la una, ieri.
Am eu Allview, il folosesc de o saptamana si ce iti pot spune este ca se incarca greut, adica trebuie sa stea ceva pana se i se reumple bateria.In rest merge super,n-am ce spune, desi nu are asa multe chestii, adica accesorii, programe pe el, dar merge bine.Succes orice telefon ti-ai lua! happy

| DanielVălean a răspuns:

Aceasta intrebare o am si eu, exact acelasi telefon il vreau si eu ca am vazut ca e numai 399 Ron.

| PuținConteazăNumele explică (pentru DanielVălean):

Da, il vrei si ti si eu pentru ca nu e asa scump si este bun big grin big grin big grin happy happy

| JIGHIRUS a răspuns:

Sincer? s-ar putea sa regreti! nu vreau sa te dezamagesc,dar firma Allview e o firma care are radacini chineze! poate si pe Nokia,Samsung...o sa gasesti, dar pentru alea poti face resoftare! am avut un alview era dual, tuch, avea tv... nu mai stiu cum se numea dar s-a dus softu! a trebuit s-l schimb! nu au putut cei de la gsm sa faca ceva! acum nu stiu ce reputatie mai are, dar prima experienta m-a dezamagit complet! apropo tine cam cat e garantia! sa zicem ca am fost ghinionist! tie iti doresc succes!