| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa stiu daca se pot transfera minute de pe un telefon pe altul. Daca da cum? Funda

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Minutele nu se pot transfera, decat credittongueminutele ti le bagi tu happy

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dacă eşti pe Orange abonament, apeşi *100#, apoi selectezi 5, apoi 1, apoi bagi parola, apoi 1, apoi 1, apoi 2, apoi bagi numărul de telefon, apoi 1 şi gata.
Dacă eşti pe Orange cartelă, apeşi *100#, apoi 6, apoi 4, apoi 1, apoi 2, apoi 1 şi la urmă tot 1. La celelalte reţele nu ştiu, îmi pare rău...

| anonim_4396 a răspuns (pentru angel74dm):

A intrebat de minute, nu de credit. Minutele m-ar fi interesat si pe mine...

| Tyrr a răspuns:

Nu! ...doar credit!

| cosmin012 a răspuns:

Numai euro