| livia123rotaru a întrebat:

Buna TPU vreau sa va adresez o intrebare daca eu am cumpara un telefon de pe siteul arsis https://www.arsis.ro (acest site este partener autorizat Vodafone, si eu am cumparat un telefon Vodafone smart 7 prime ) il am de 2 luni si acum cand porneste ramane blacat la powered by Android si am factura am certificatul de garaantie( valabil 24 de luni) cutia original accesoriile originale etc, etc.
intrebarea mea este pot sa-l duc la un Vodafone shop sa-l repar pe baza garantiei?
va rog raspundeti!
D-au funda!

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Dă-o dracu de fundă!, nu pentru asta sunt aici pe site. Doar că incercam să te fac să înţelegi că la ăştia de la Vodafone nu le pasă de nimeni când vine vorba de garanţie.

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Ai un boot loop! E pe parte de soft!
Mergi cu el la garanţie, nu la nea Gheorghe la prăvălie. Succes

Răspuns utilizator avertizat
| mudokins78 a răspuns (pentru livia123rotaru):

Nu! Îl vei duce la adresa de pe garanţie prin curier. Punct!

Răspuns utilizator avertizat
| mudokins78 a răspuns (pentru livia123rotaru):

Omule!, dacă vrei să îl duci la Vodafone doar că telefonul e de la Vodafone, ăia nu se bagă! Or să te trimită la service-ul autorizat. Ai înţeles?

Răspuns utilizator avertizat
| mudokins78 a răspuns (pentru livia123rotaru):

Dă-o dracu de fundă!, nu pentru asta sunt aici pe site. Doar că incercam să te fac să înţelegi că la ăştia de la Vodafone nu le pasă de nimeni când vine vorba de garanţie.