| Rafael_Gaby_1996 a întrebat:

Buna TPU ziceti-mi repede vreau sa-mi cumpar iphon 6 la abonament la Vodafone si arata 0 euro am plasat si comanda mi-a dat subtotalul de 0 euro https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/iphone-6-16gb-gri

vreau sa stiu daca cumva imi cere vr-un avans deoare ce arata 0 euro ca pot sa iau telefonul si platesc la abonament 66 de euro pe luna stiu ca e mult dar imi convine mai mlt... ca nu pot face rost de bani odata ca sa-l iau la liber Astept un raspuns repede! FUnda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu, nu plătești nimic în avans. Dar zău dacă pricep cum poți da 69 x 24 = 1656 € pe un telefon din josul gamei, care oricum peste un an e „obsolete"... Chiar dacă plătești lunar, nu toată suma odată, mi se pare un preț aberant!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU trebuie să plăteşti nici un avans, dar NU se rentează să plăteşti de 3 ori preţul telefonului ( în 2 ani de abonament )!

Toate cele bune!

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Trebuie sa alegi si tu un abonament...Si eu stiu ca telefoanele de la Vodafone, Orange sunt codate -.-