| Bell10 a întrebat:

Buna tuturor. am un telefon Samsung si cand vreau sa bag cablul de date sa bag pozele in calculator nu imi apare nimic. ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Daca nici in priza nu incarca atunci e o problema grava daca incarca instaleaza Samsung kies posibil sa nu ai driverele pentru el, daca si asa face probleme da detalii de model si sistem de operare

| Bell10 explică (pentru sinblade27):

Modelul este :: Samsung gt-i5500

| sinblade27 a răspuns (pentru Bell10):

Ai android. deci daca ii dai storage mode ce se intampla daca iti apare o reoare pe usb intra in device manager si sterge mass storage device si composite si dai un refresh

| littleblack a răspuns:

Intra in my computer si disk E asa mi se intampla si mie.

| BlueEyes16 a răspuns:

Intra la Device Manager si incearca sa instalezi un driver.La mine a mers.O alta optiune ar fi sa incerci un alt cablu de date. Poate acela e defect.Multa bafta!