| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. sunt in reteaua Cosmote, si dupa o perioada lunga de abonament -4ani- am decis sa ma mut la cartela. mi-am luat credit de 6 euro vineri si mi-am activat netul la Cosmote. problema e ca, de azi nu mai merge netul ..imi apare "Eroare DNS". mentionez ca am accesat facebook, youtube si google. am Samsung Corby I. stie cineva cum pot sa refac setarile pentru net?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| lacrytza a răspuns:

Trebuie sa ai setarile manuale probabil ca ai dat sa se reseteze toate setarile

| buzeduulci a răspuns (pentru lacrytza):

Am dat pe dracu. nu am dat nimic.

| lacrytza a răspuns (pentru buzeduulci):

Nu stiu...du-te la un operator de la cosmote poate til face nu cred ca iti cere bani
pentru ca ai abonament totusi funda?

| buzeduulci a răspuns (pentru lacrytza):

Am scris acolo ca nu am abonament happy

| lacrytza a răspuns (pentru buzeduulci):

Am vazutbig grin nu-ti merge nici acum?

| buzeduulci a răspuns (pentru lacrytza):

Acu sa reglat sg. nu stiu cumhee hee) s-o inchis deodata si apoi s-a deschis repede de nu mi-a cerut nici pin, nici parola, si apoi mi-a mers netu rolling on the floor

| lacrytza a răspuns (pentru buzeduulci):

laughing)rolling on the floor)