| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Sunt noua aici si vreau sa va intreb ceva. Mesajele de pe facebook telefon sunt aceleasi daca accesez contul fb de pe calculator, nu? Daca intru de pe facebook telefon si vreaau sa trimit un mesaj cuiva, apas in dreapta sus butonul ala si imi arata mai multe contacte. Acele contacte(prieteni) sunt cei cu care mi-am trimis mesaje nu? Trebuie sa aflu asta ca iubitul meu isi face de cap si m-am saturat eu sa muncesc pentru amandoi si el sa umble din floare in floare. La telefonul lui nu am acces ca si-l ia si la baie cu el si tot timpul isi sterge toate mesajelelaughing)Apreciez orice raspuns, multumesc

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Aceeasi chestie si pe telefon si pe pc.

ps:Nu e frumos sa ii intri in in cont, mai bine ati discuta serios pe tema asta, si daca e asa cum crezi tu mai bine ai lua masuri. O zi buna.

| pufypuf a răspuns (pentru NYK4u):

E nevoie mare cateodata sa intru in contul lui, spre exemplu weekendul trecut a fost la cabana fara mine fiindca eu am avut de lucru. Discutiile nu isi mai au rostul pentru mine deoarece de 3-4 ori ne-am despartit in 3 ani fiindca vroia sa guste din altelelaughing)) eu sunt asa mai de treaba, iert, trec cu vederea, dar la un moment dat ma satur si nici cu flori si slujbe nu ma mai ia inapoilaughing) Daca il intreb ceva, sau deschid o discutie de genul asta schimba subiectul, imi rade in fata si mi-am dat seama ca nu o sa imi spuna never ever adevarul. Se teme ca stie ca ne despartim daca il mai prind cu ceva laughing))) mersi de raspuns

| NYK4u a răspuns (pentru pufypuf):

Sa aveti o relatie frumoasawinking

3 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Este acelasi lucru, adica mesajele chiar daca sunt trimise de pe telefon apar si in lista pe pc si viceversa dar tu nu te-ai gandit la un lucru.
Daca el sterge mesajele de pe telefon probil le sterge si de pe pc asa ca s-ar putea sa ajungi pe contul sau si sa vezi ca lista de mesaje este goala.

Gandeste-te si la ce ma spus eu.
Bafta.