| Shorty_Paul_1974 a întrebat:

Vreau sa achizitionez telefonul Allview p5 alldro dar sunt nelamurit. Cum se misca? Ce parere aveti despre el? Merg jocuri noi aparute ( gen: gta III, mw 2012, mc3, minecraft )? Astept un raspuns din partea voastra. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

N-am testat niciunul din astea dar am testat pe el noul Asphalt, Airborne, si ruleaza destul de bine ceea ce ma face sa cred ca cele mai vechi le-ar rula bine. Iti recomand totusi sa te uiti peste comentarii http://bit.ly/1fuMEX7 si daca vrei sa-l achizitionezi, sa-l iei de la eMAG. Daca nu esti multumit il poti returna.

2 răspunsuri:
| Shorty_Paul_1974 explică:

Ok, multumesc de raspuns. Dar mai am o singura intrebare ( scuze de deranj;[ ). Jocurile pe care le-am mentionat mai sus ruleaza pe acest telefon? Am vazut comentariile de pe eMAG si recomanda telefonul. Dar eu vreau sa stiu daca ruleaza jocurile. Multumesc, astept raspuns.

| CM7YRE a răspuns (pentru Shorty_Paul_1974):

De rulat ruleaza, nu stiu cat de bine sa-ti spun. Pentru Asphalt Airborne ar merge o nota de 8.5, maxim 9 la performanta. Pentru restul nu stiu cat sa-ti zic.