| Gabonne a întrebat:

Ziliele astea vreau sa imi cumpar un telefon. ce parere aveti despre Allview P5 Alldro? Mie imi place telefonul. numai na sa vad ce mai zic oamenii de el,. Multumesc Anticipat!

8 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Allview nu sunt bune! nu conteaza de care este! sunt cele mai proaste telefoane din lume mai ales ca sunt romanesti!

| MaxKiller911 a răspuns:

Si eu am vrut sa-mi iau Allview, dar am gasit acest telefon tot la acelasi pret ( 999 lei ) si este mult mai bun

http://www.gsmarena.com/zte_grand_x_in-4962.php

| Gabonne explică (pentru MaxKiller911):

Si eu m-am gandit la telefonul asta dar. din cate vad e mai slab.

| Gabonne explică (pentru Gabonne):

E mai slab ZTE nu Allview. Si Alex_Elektro_1987 te rog specifica si de ce ce problema au. etc. Multumesc.happy

| MaxKiller911 a răspuns (pentru Gabonne):

Daca tu crezi ca zte e mai slab decat Allview inseamna ca nu te pricepi la telefoane.

| London14 a răspuns:

Eu iti recomand un iPhone 5 sau un Samsung Galaxy xCover. Eu am xCover si merge super. Chiar e rezistent la apa si zgarieturi si e aratos, la fel ca iPhone-ul 5. Eu le prefer pe amandoua dar e alegerea ta! Sper ca te-am ajutat!

| Gabonne explică:

Am spus pareri despre telefon nu vreau altele. si iPhone 5 e scump.

| R11z a răspuns:

Foarte buna alegerea ta! Se misca extrem de bine, pe net e bunicel la jocuri nu mai vorbim e super! Buna alegere!