| Ae1 a întrebat:

Buna! Un Samsung a13 nou, folosit doar pentru imprimată acum vreau sa-l dau unei fetițe pentru a-l folosi la teme, nu prinde semnal date mobile l-am resetat, l-am închis, deschis wifi merge, datele le activez și nu apar săgețile alea, una sus una in jos nimic, cartela are credit, are net am încărcat-o acum, nu știu ce as putea sa-i fac.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ai primit setarile de internet cand ai pus cartela? Mergi intr-un magazin asociat cartelei si te vor ajuta cu setarile necesare.