| Adrianna003 a întrebat:

va rog mult de tot sa ma ajutati! am uitat parola de la telefon si nu stiu ce sa fac! Am un Allview p5 pro. va rog sa imi spuneti toate metodele posibile! nu conteaza daca imi resetez telefonul! Dau FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
| supremxxxoxo a răspuns:

Daca ti s-a blocat de la cartela, adica parola de la cartela (Orange, Vodafone...) se poate face ceva. Daca ti s-a blocat cu parola de la telefon cu cod sau cu desen din ala, trebuie dus la servicii de telefonie(reparari sau gsm, acolo unde se repara telefonae). Ei il desfac si ii introduc o comanda de reset!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat