| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la noul meu s7 edge achizitionat si anume am uitat ce parola am pus pe telefon cand mi-am pus amprenta.Amprenta imi merge ca sa deblochez telefonul dar nu mai stiu ce parola i-am pus( nu era model era parola cu cifre si litere).Va rog ajutati-ma nu vreau sa resetez telefonul din fabrica sau sa sterg alte chestii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ai cum, singura modalitate ar fi resetarea din fabrică.

| Illuminati2016 a răspuns:

Tiai luat s7 edge cand acum e black friday... Wtf

| Gabriel9707 a răspuns:

Nu incerca sa il resetezi caci, s-ar putea sa iti ceara parolo veche dupa resetare(de lucrul acesta nu sunt 100% sigur, dar sunt sigur ca iti cere parola daca il stingi si il aprinzi din nou)