| geulica4 a întrebat:

Salut mi-am uitat parola la telefon e din litere si nu mai stiu care e ce pot face sau cum sa resetez telefonul? nu am idee dau funda (este Lg Optimus L3)

2 răspunsuri:
| ιαѕмιηααα a răspuns:

Ce telefon ai?
la mine e asa : intri la setari, dupa aia la general si dupa dai in jos si dai ' Resetare ' si scrii parola de la telefon (pin sau ceva) sau varianta 2.
mergi la un specialist de telefoane sa ti-l reseteze ( costa 10 lei )

| geulica4 explică:

Pai da stiu dar nu pot intra la setari ca nu stiu parola sa il deblochez