| adyyyyyyyy a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie niste sait-uri de unde pot sa descarc jocuri pentru NOKIA 5800xpressmusic (symbian) si sa le pot juca acele jocuri cand le descarc ca am descarcat dupa alte sait-uri si cand se termina descarcarea imi da eroare. va rog! dau funda cine ma ajuta si voturi!

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Adica.te referi ca ai downloadat jocuri pentru 5800 tau si nu ti-au mers?
Pai probabil pentru ca nu erau compatibile, nu din cauza site-ului! Pentru ca nu sunt prea multe sanse sa iti mearga Asphalt7 sau TempleRun2 sau alte jocuri care au cerinte mai mari...
Eu cand nu aveam android, imi luam jocuri de pe Mobile9.com! De ce? pentru ca, pentru a downloada jocuri, trebuie sa iti pui numele telefonului acolo - iti va da doar jocuri cu rezolutia ta. Dar daca gasesti Asphalt7, nu te astepta sa iti mearga! pentru 7 iti trebuie rezolutie HD!
Succes si sper ca te-am ajutat!