| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vara trecuta mi-am luat un telefon pe abonament de la Vodafone cu net si minute, as vrea sa -mi fac un abonament la telekom cu net nelimitat pentru ca ma enerveaza cei de la Vodafone cu netul lor de doi bani, pot sa-mi fac inca un abonament chiar daca am unul?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da...poți să faci cate abonamente poti plati...

| Edmonds2342 a răspuns:

Nu te du la Telekom, nici ei nu au net prea strălucit. Îți recomand digi

| vocaloidfan2211 a răspuns:

Simgurul mod este sa te portezi si sa reiei abonamentul care este diponibil la telekom

| albastrel123 a răspuns:

Da...poți să faci cate abonamente dorești