| Rox1997 a întrebat:

Vreau ceva pareri vă rog despre telefonul Samsung galaxy A7 2018. Dau funda

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Alege altă marcă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung = FAIL. Tot Samsung este = FAIL. Încearcă Huawei. Eu am trecut de la Samsung la Huawei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ca si specificatii, camera, performante este foarte bun. Problema este ca are 6 inch si este destul de mare pentru o fata.

| Cduncfujndf a răspuns:

Mai bine un J6+ sau J6 2018

| Corneanu_Iulian_1959 a răspuns:

Încearcă și un Huawei.

| BaiatAnonim7226 a răspuns:

Daca doresti acest telefon pentru jocuri este perfect dar daca doresti pentru poze iti recomand un Huawei

| alexanderp a răspuns:

La banii ăștia îți găsești un iPhone 7s la mâna a 2-a sau un xiaomi k20 pro dacă mai adaugi (flagship xiaomi) - recomand