| AnaCST123456789 a întrebat:

Păreri Samsung Galaxy A7 2018?

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Recomand cu drag Samsung Galaxy A5 2017. Multe cunostinte il au si sunt foarte multumite de el. Si specificatiile sunt foarte ok dupa parerea mea. Costa cam 1200 de lei. Nici telefonul pe care il am eu nu m-a dezamagit. Samsung Galaxy A5 2016. Al meu are un design mai diferit. Cel din 2017 are si el un design elegant. Camera nu iese in relief ca modelului meu. Si mi se pare ca e si rezistent la apa. Are si mai multe comenzi inteligente decat 2016. Totusi, eu sunt un om simplu. Inca ador varianta din 2016. Sunt si inca sunt foarte multumita de el laughing Oricare din astea 2 modele sunt de incredere si nu te vor dezamagi.

9 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Un **** overpriced

| BlackRaven45 a răspuns:

Singura chestie care nu imi place asa dintr-o prima privire e rezolutia. La ecranul ala mare de 6'' imi pare cam proasta. De camera nu stiu ce sa zic. Te poti uita pe YouTube la review-uri sa vezi ce parere au oamenii care l-au incercat. In rest imi pare bun din ce vad la specficatii. Imi place seria A de la Samsung. Am un Samsung Galaxy A5 2016. L-am cumparat in anul in care s-o lansat si de atunci inca se tine foarte bine. Aproape ca nou.

| AnaCST123456789 explică (pentru BlackRaven45):

Mulțumesc mult, sincer sunt foarte indecisă pentru că unii zic că e bun, alții zic că nu
Am văzut că nu are fast charger și mufă tip c, și că s-a scos protectia la apă și praf, da pentru mine nu prea contează astea
Și m.am gândit să întreb ca să văd păreri de la cine a folosit, gen cât tine bateria etc.

| BlackRaven45 a răspuns (pentru AnaCST123456789):

Si eu am dubii. Daca vrei iti pot recomanda alte modele de la Samsung din seria A.

Zilele astea am cautat niste casti audio si tot asa eram, destul de confuza. Nu stiam ce sa cumpar. Review-urile conteaza destul de mult. Imi pusesem ochii pe niste casti superbe, dar review-urile au fost 50-50 impartite. Am mai cautat si am ales o pereche de casti care sa aiba mai multe review-uri bune decat proaste si tin sa cred ca am facut alegerea buna.

E bine de retinut totusi ca de obicei cea mai galagioasa voce e a celor nemultumiti. Pot foarte bine sa comand ceva electrocasnic de pe net, sa fie perfect, foarte multumita sa fiu, si sa nu doresc sa las un review. Pur si simplu sa uit. Dar daca l-as fi prins defect, garantez ca m-as fi dus sa las un review prost. Sigur nu as fi uitat laughing E cam tricky uneori shopping-ul. Mai ales cel online. Asta e. Trebuie sa ne adaptam. Atentia e totul. Ai rabdare sa cauti mult inainte sa cumperi ceva. Ai mai putine sanse sa regreti. happy

| AnaCST123456789 explică (pentru BlackRaven45):

Chiar te rog, mi-ar fi de foloslaughing)
Mă gândesc să-mi schimb telefonul și chiar habar n-am cu ce?
Am auzit și de a8, dar am căutat și am văzut că la majoritatea magazinelor nu mai e în stoc, cel puțin pe netcrying(
Oare să apară și varianta 2019 și să aștept până atunci?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru AnaCST123456789):

Depinde cat esti dispusa sa platesti pentru un telefon. Care e bugetul?

| AnaCST123456789 explică (pentru BlackRaven45):

Mulțumesc mult, o să țin cont de sfaturile tale!?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru AnaCST123456789):

Cu placere happy

| BlackRaven45 a răspuns (pentru AnaCST123456789):

Recomand cu drag Samsung Galaxy A5 2017. Multe cunostinte il au si sunt foarte multumite de el. Si specificatiile sunt foarte ok dupa parerea mea. Costa cam 1200 de lei. Nici telefonul pe care il am eu nu m-a dezamagit. Samsung Galaxy A5 2016. Al meu are un design mai diferit. Cel din 2017 are si el un design elegant. Camera nu iese in relief ca modelului meu. Si mi se pare ca e si rezistent la apa. Are si mai multe comenzi inteligente decat 2016. Totusi, eu sunt un om simplu. Inca ador varianta din 2016. Sunt si inca sunt foarte multumita de el laughing Oricare din astea 2 modele sunt de incredere si nu te vor dezamagi.