| 123Anonima123 a întrebat:

Hei TPU
Mi s-a stricat telefonul si nu stiu ce sa aleg intre Samsung Galaxy A8 2018 sau A5 2018 (menționez ca A5 are ecran Infinity)
Păreri?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru s8 nu ai banii? ca va scadea pretul, ai rabdare si cumpara s8, astea A nu sunt asa bune, eu recomand doar gama S si S +

https://www.emag.ro/......D1XVG7BBM/

2.81900 Lei
vs
a8
https://www.emag.ro/......DT3VP9BBM/
2.60000 Lei
sa fim seriosi nu se compara cu s8 ca calitate si e doar 200 de ron dierenta, diferenta care va scadea de luna asta

| gelu1970 a răspuns:

Cumpara alta marca.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Alege-l pe care e mai nou sau pe care se incadreaza in bugetul tau.

| Samariteanul a răspuns:

Parerea mea, chiar nu conteaza, ca nu e o diferenta atat de mare intre ele.Eu zic sa-l iei pe al mai ieftin dintre ele si de restul banilor sa scoti prietena in oras sau sa-i iei ceva ca tot e 1 martie.

| Horologer a răspuns:

Ala mai scump deoarece dupa nume esti fata, si trebuie sa te invite el in oras laughing