| Matei_Mihaela_1996 a întrebat:

Vreau pareri despre acest telefon, stiu ca nu s-a lansat dar macar sa stiu daca firma face telefoane rezistente...

http://www.gsmarena.com/blu_life_view-5360.php

1 răspuns:
| davidtm a răspuns:

Este o firma, care n-am auzit in viata mea de ea.si poate multi nu au auzit.
telefonul are quad core.pc-ul meu nu are nici jumatate din memoria la telefonul ala.are 1gb ram, ca la pc-ul meu.si un design foarte frumos.
ce sa zic.mai bine iti iei firme sigure, cum ar fi Samsung, Apple, Motorola, HTC.