| pyka a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon de pe un site.Am gasit un telefon cum vreau eu dar mi-a spus ca are mici urme de uzura. Ce spuneti se merita banii? Daca are mici urme de uzura la telefon pot sa iau telefonul sau nu deoare in timp se strica telefon? Ce spuneti. Ce sfat imi da-ti? Va rog.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Poate se refera la mici urme de buzunar, zgarieturi fine pe ecran. Daca telefonul este perfect functional tehnic, iar tie iti place, nu vad de ce nu ai putea sa ti-l cumperi happy

| pyka explică (pentru Jipa95):

Asa spune pe un site il iau la mana a doua

| Alexia26 a răspuns:

E resigilat? Daca da, cumpara-l.