| Destroid a întrebat:

Buna vreau sa imi cumpar un telefon de la Vodafone care are 4G. La finalizarea comenzii ma pune sa aleg tipul de sim si daca cartela sa fie 4G(preciz ca scrie sa bifez casuta respectiva doar daca device-ul si zona sunt compatibile cu reteaua 4G). CE sa aleg si de ce?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Alegi 4 G. Oricum daca nu e in zona acum 4G merge in 3 G.

| TheCosmin02 a răspuns:

Ia-ti note 4 e cel mai performant telefon al momentului nu vei regreta
daca vrei ceva mai ieftin ia-ti un s4, s5, note3, galaxy alpha
si eu miasi lua note4 dar n-am bani

| Destroid explică:

@TheCosmin02 nu am precizat ce telefon imi iau asa ca nu te mai baga tu... intrebarea era alta!