| PaulAdrian17 a întrebat:

Bună! Vreau să îmi iau un telefon nou. Sunt între IPhone 15 pro și Samsung S24+. Care este mai bun? Din punct de vedere al bateriei, al duratei de viață.
Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fanii Android o să îți zică că Samsung e mai tare, fanii iOS că iPhone.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iphone clar!

| Simpatic a răspuns:

Tine mult de preferinte, eu prefer pentru performanta S24+
Iar iphone 15 pro pentru look, este aratos... daca nu ma insel S24 a cam copiat iphone ca si look happy
Insa oricand prefer androidul pentru ca asa m-am obisnuit
deci cum am zis in primul rand...preferinte!

Nu e nici BMW nici AUDi mai tare, tine de preferinte si de ceea ce cauti la un obiect pe care doresti sa il achizitionezi!