| Haris97 a întrebat:

Initial ma gandeam sa imi cumpar un nou telefon, dar m-am gandit mai bine si nu imi doresc acest lucru pentru ca imi place mult telefonul meu actual si nu pot renunta la el. (Este un Samsung S3). Si vreau sa stiu daca atunci cand se va strica, din punct de vedere al bateriei, sa imi iau doar una noua sau mai trebuie si alt ceva? Se mai poate strica si alt cumva?

1 răspuns:
| Minimalistul a răspuns:

Nu. In principiu bateria nu se va strica, doar ii va scadea autonomia.