| thebiggesttroll a întrebat:

Vreau sa instalex pe telefonul meu (HTC desire hd) softul din fabrica si nu stiu cum. Daca ma ajuta cineva as fii recunoscator.Mentionez ca telefonul este rootat si are pe el cyanogen mod 10 si as vrea sa il schimb din nou la 2.3.5 stock.

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Incearca sa faci update soft prin Pc suite de la HTC si daca nu merge asa du-te pe google scrie how to unroot HTC desire hd si uitete printre linkuri pana gasesti ceva de la "forum XDA Developers" ei se pricep cel mai bine in materie de hacking la telefoane.

3 răspunsuri:
| thebiggesttroll explică:

Gata am reusit cu hack ace(a trebuit doar sa dau restore and unroot si sa pun wwe gingerbread)

| yonutz003 a răspuns:

Salut ma ajuti si pe mine sa rotez un HTC desire bravo. Cred ca din cauza asta nupot sa ii schimb softul. Te rog mult Yd mess : yyonutzz_003