| Oana04 a întrebat:

Buna!
Vreau sa-mi cumpar un Iphone 4 si am vazut unul pe tocmai.ro dar, tata spune ca nu este bun si mai bine imi cumpar unul nou. Nu vreau sa-mi iau unul nou deoarece mi-as strica toti banii. Credeti ca are dreptate si ca Iphone-ul s-ar putea sa fie stricat sau sa fie defect?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Are dreptate tatal tau. Sunt destui care se i-au tepe, in special cu Iphone, dar sunt site-uri de unde poti cumpara Iphone 4 sh:
http://telefoaneieftine.com/....../index.php
si
http://www.alex-gsm.ro/Telefoane-Second-Hand-c3.htm

| Oana04 explică (pentru horia2012):

Telefoanele de pe primul link sunt bune?

| horia2012 a răspuns (pentru Oana04):

Normal ca sunt bune. Este site specializat in telefoane noi si sh.
Nu sunt "fake-uri"
Nu este precum okazi, tocmai...
Du-te la "cum cumperi si vezi ca-ti da si garantie, ii poti suna sa poti obtine mai multe informatii.

6 răspunsuri:
| McO a răspuns:

Nu l-ar vinde dacă acel telefon ar fi în stare perfectă de funcționare. Decât să îți pară rău, mai bine îți iei unul nou. Bani o să ai alții.

| YouLossed a răspuns:

Mai bine ea unul nou,,, daca il ei pe ala de pe net s-ar putea sa fie stricat si dai si bani degeaba,, asa mai bine dai mai multi si te tine o gramada de timp.

| ADR111 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei unul nou. Cel de pe tocmai.ro nu sti ce a facut propietarul cu el sau poate chaer e la mana a 3. laughing

| iulianmardari a răspuns:

Ia-ti un Samsung galaxy s4. iphone-ul nu mai este de mult la moda.
intr-adevar este cel mai bun fiindca nu are deloc lag insa faptul ca nu il poti personaliza mai deloc si aproape toate aplicatiile din store costa bani il cam face sa nu fie dorit.(si pe buna dreptate)