| Ylenus a întrebat:

vreau sa stiu mai multe despre sistemul de operare al tel Samsung c3222 duos.am vazut ca numele din agenda,mesajele,toate sunt scrise altfel ca la celelalte tel,parca sunt scrise de mana literele sunt legate intre ele, nu e clasic ca la alte tel.Cei de la Samsung au un sistem propriu de operare? Este folosit la toate telefoanele?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca e vorba de sistem de operare...intra la setari si schimba tipul fontului.