| NutzuStef a întrebat:

am i intrebare cum pot trimite mp3 sau melodii prin partajare pe Orange hiro? dau funda. multumesc

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a putea partaja o melodie sau alte informatii, va trebui sa accesezi din Meniul telefonului, folder-ul Manager Fisiere. Acolo va trebui sa selectezi locatia unde este salvata melodia dorita. Dupa accesarea fisierului respectiv, tot ce trebuie sa faci este sa selectezi melodia prin apasarea lunga a acesteia si sa alegi una dintre variantele de transfer.

Cu prietenie,
Orange Helper.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Partajare prin ce? Ca ai mai multe variante acolo.

| NutzuStef explică (pentru darrio2007):

Bluetooth dar la melodii nu la poze daca dau optiuni imi apare redare aleatorie, adaugare in lista de redare, setare ca sonerie, sterge, efecte sonore, biblioteca, scurtati...deci nici un cuvand partajare...

| darrio2007 a răspuns (pentru NutzuStef):

Intra in Fisiere.De acolo le poti trimite.