| n0name_3512 a întrebat:

am incercat sa imi activez optiunea nelimiteaza-te pe un cont prepay care are suficient credit pentru acest lucru si imi apare ca cererea mea e in curs de procesare si in loc sa mi se confirme optiunea prin telefon, nu primesc nimic ci doar o eroare pe site sad Ma puteti ajuta, va rog?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Spune-ne numarul tau de telefon pentru a verifica situatia.
O zi buna,
Orange helpers

| Grere_Daniela_1986 a răspuns:

E ceva de la aplicatie.inceraca din nou sau incearca pe orange.ro facndu ti un cont si activandu ti online ce doresti. funda?