| mircea22 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Intru pe Facebook,incepe să sară de ici colo. Da like-uri,porneste video, etc.Si pe Google face la fel. I-mi vine să dau de pământ cu el. A l-am resetat din fabrica si tot la fel face. Va rog mult ajutati-ma

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără altul.

| danaieladaniela a răspuns:

Este virusat...nu are rost sa il repari iesi in pierdere cumparati unul nou

| NeaNicu78 a răspuns:

Este posibil sa ai un virus, dai reset și delete all file, "fara!" sa instalezi din nou tot ce ai avut cu un backup făcut de tine, și să formatezi cardul de memorie.și vezi daca mai apare problema., Bafta sper sa te fi ajutat