| Mariuca179 a întrebat:

Am o foarte mare problema. Mi-am resetat telefonul(j3 6) la setarile din fabrica si acum imi cere vechiul cont de google, dar eu nu mai stiu parola. Stiti cumva vreo solutie va rog mult de tot!

2 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca e incuiat pe contul ala si nu poti sa recuperezi parola atunci garantie sau service, cred ca te paste resoftat-ul

| DanyDav a răspuns:

Da stim, dai funda pentru asta!
Faci alt cont de google pe un alt dispozitiv, si ai acolo potiune sa folosesti contul google, bagi contul nou la care acum vei sti parola.
Mai poti sa recuperezi parola vechiului cont de pe mailul alternativ pe care l-i setat sau sa primesti sms daca ai avut aceasta potiune activata.
Succes!