| Hellboy96 a întrebat:

Buna ziua!
Am o problema cu un telefon Samsung Galaxy Grand 2.
Cand il aprind imi apare pe ecran sigla Android si scrie "Downloading... don't turn off target!"
Vreau sa aflu de ce apare asta si cum pot repara. Pe YouTube am cautat dar nu merg solutiile de acolo.
Vreau sa stiu ce se intampla daca las asa.
Intrebarea ar fi:
Ce se intampla daca las asa sa scrie asta? Si de ce scrie asta?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E in download mode, posibil sa fi apasat volume down + meniu + power. Stinge-l si porneste-l normal si ar trebui sa porneasca normal.

Daca dupa iti intra iar in download mode, cauta pe net un firmware si reinstaleaza-l, posibil sa fi corupt cumva firmware-ul si sa nu mai porneasca.

Totusi cea mai simpla varianta este sa il duci la un service de telefoane si se rezolva foarte simplu.

| Lydia2806 a răspuns:

Probabil s-a resetat singur (din fabrica)
Lasă.l așa și vezi ce se întâmplă după