| Ursache_Elena_1987 a întrebat:

Bună seara, cine imi poate spune de ce imi apare pe telefon Samsung grand prime mesajul
Downloading... Do not turn off target... Și il las asa nu se intampla nimic, l-am lăsat și 2 ore

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

PAI NORMAL CA NU SE INTAMPLA NIMIC, PnETRU CA ESTE IN DOWNLOAD MODE...NU FACE NIMMC PENTRU CA NU I-AI TRIMIS NICIO COMANDA laughing

Ca sa esti doar scoate-i bateria si dupa pune-o la loc (urmatorul sir de caractere este doar ca sa pot posta comentariul deoarcece din cauza caps-ului nu pot) vgdfgdfhdfgbsdhhdfhrt