| andrei191919 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Core 4G si i-am dat restart. Mi-a aparut daca vreau sa continui si am continuat. Mi s-a blocat la "Downloading... Do not turn off target!" Nu stiu ce sa fac, sta asa de 40 de minute crying Ce sa fac? Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Lasal tot asa, eventual pune-l la incarcat, sa nu se inchida, poate isi va reveni.

| StochitaCatalin a răspuns:

Restarteaza'l,e in modul download, daca nu il conectezi la pc sa ii scrii softul asa o sa ramana.