| anonim_4396 a întrebat:

Am o replica iphone 4s 1.1 1sim si am cam doua erori la ea care ma deranjeaza.Prima mi-am instalat un joc si cand intru in el scrie unsupported midlet, iar a doua pe replica am avut un fel de AppStore(nu original)si daca mi-am sters jocurile de acolo nu mai merg va rog frumos dati-mi vreun site daca stiti.
Va rog ajutati-ma urgent.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa păţeşti dacă cumperi "replica" oricărui model de telefon!
Apar tot felul de erori pe care NU le poate "rezolva" nimeni ( în general ) deoarece "replicile" au multiple probleme de soft.

Nici în "problema" legată de jocuri NU putem să indicăm un site "sigur"...
Poţi încerca să instalezi diverse jocuri care ar merge pe un iPhone original sau jocuri pe suport Java, dar NU este sigur că vor merge.

Toate cele bune.