| Criss_1252 a întrebat:

Buna ziua!
Am primit un Iphone 4 din Elvetia si prea stiu eu cu IOS-u.
Am avut numai Android pana acum dar s-au spartlaughing
Meniul este in romana dar unele aplicatii sunt in germana (Appstore ala. Facebook etc)
Unde dar sa le fac in romana?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Daca nu are iCloud sau alte prostii de genu' da-i un hard reset (vezi pe youtube) si incepi cu limba romana la toate aplicatiile. E simplu daca te uiti la un tutorial.

| Criss_1252 explică (pentru Iancu_Silvan_1996):

Nu are iCloud, sincer mi-e si frica cu el ca am vazut ca se cam blocheaza iphone-ul din orice.
Eu nu stiu sa ii dau nici restartlaughing
Alta modalitate in afara de hard reset nu este?

| Iancu_Silvan_1996 a răspuns (pentru Criss_1252):

Nope... Si iphonurile, chiar nu se blocheaza.De asta sunt asa de scumpe...