| Trk_Ihsan_1997 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare.Am un Nokia 301.1 Si imi apare mereu sa bag codul de siguranta, asta fara cartela in el.Cu cartela in el imi cere codul de control acces.m poate cineva ajuta cu codul.

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Este blocat, dul la deblocat.
Ar costa 10-20 de lei

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Asa este setat el, ca la bagarea cartelei sau la fiecare accesare sa se bage parola de siguranta sau codul, te duci in setari avansate sau cum ai tu, si o sa fie pe acolo Blocare Ecran sau ceva de genu si de acolo te descuri ca esti baiat mare.

Bafta

| Trk_Ihsan_1997 explică (pentru LuciWv):

Frate Nu pot face nimic ca imi cere acel cod uite imei 359956/05/3850/78/0 Mai scrie ceva code 059t077

| LuciWv a răspuns (pentru Trk_Ihsan_1997):

Este blocat, dul la deblocat.
Ar costa 10-20 de lei